87 428 90 60  
sekretariat@sp7.gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

świetlicaWszystkim nam dobrze jest znana data 14 lutego, czyli walentynki. To szczególny dzień dla wszystkich, którzy darzą inną osobę szczególnym uczuciem. To święto miłości i przyjaźni, którego patronem jest św. Walenty. W naszej świetlicy przez cały tydzień można było poczuć walentynkową atmosferę. W tych dniach poznaliśmy historię walentynek, oraz zwyczaje walentynkowe w różnych krajach świata, rozwiązywaliśmy zagadki, rebusy i kodowanki walentynkowe, nauczyliśmy się robić koperty z serduszek i mieliśmy możliwość wykonania walentynek dla osób, które są nam bliskie. Działała również Świetlicowa Poczta Walentynkowa. Najwięcej walentynek otrzymały dziewczęta z klasy IId 😊 Z niecierpliwością czekamy na kolejne walentynki 😊 galeria