87 428 90 60  
sp7@gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

Nauczyciele pracujący w oddziałach przedszkolnych SP7

 Klasa 

Subocz-Hołubowicz Ewa

 0

Nauczyciele pracujący w oddziałach edukacji wczesnoszkolnej SP7

 Klasa 

Borzejewicz Elżbieta

 III A

Dębek Elżbieta

 II A

Doliasz Wanda

 II C

Gago Bożena

 III B

Jabłońska Violeta

 I A

Kostun Ewa

 I B

Patra Irena

 I C

Piesiewicz Joanna

 II D

Pstrak Marzena

 II B

Rakowska Krystyna

 II E

Szabłowska Małgorzata

 I D

 

Nauczyciele pracujący w SP7

Nazwisko i imię

Przedmioty

Wychowawstwo klasy
Banach Katarzyna język angielski  

Borzejewicz Elżbieta

wychowanie do życia w rodzinie

 

Bossowska Joanna

język polski

 

Brzozowska Zenaida

język polski

 V B

Charzyńska Elżbieta

technika, zajęcia techniczne, wychowanie fizyczne

 

Chełkowska Mariola

muzyka, wychowanie do życia w rodzinie, religia

IV E

Ciołek Monika

nauczyciel wspomagający

 

Chochowska Mirosława

świetlica, język ukraiński, religia grekokatolicka

 

Danielczyk Joanna

matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka

 

Dicktki Agnieszka

matematyka

 V A

Domeła Anita

język polski

 V E

Dulemba Żaneta

pedagog szkolny

 

Fylak Anna

świetlica, język ukraiński, religia grekokatolicka

 

Gawrycka Małgorzata

plastyka

V C

Grodzki Piotr

wychowanie fizyczne

 

Harasim Beata

język angielski

VII E

Jagła-Garbowicz Sylwia

matematyka, fizyka

IV D

Janczewska Emilia

matematyka, chemia

 

Józwik Jarosław

wychowanie fizyczne

 VII B

Juschus Dorota

świetlica

 

Kalińska Grażyna

język angielski

 VI E
Kamińska Ewa język polski  
Kamińska Maria terapia pedagogiczna  

Katarzyńska Grażyna

język angielski, język niemiecki

VIII C

Kierner Marzena

świetlica

 

Kordowski Paweł

historia

 IV G

Korzeb Mariusz

trener tańca towarzyskiego

 

Kowalczyk Ewa

doradztwo zawodowe, pedagog szkolny

 

Kowal-Łepkowska Katarzyna

muzyka

 

Kowalska Joanna

biologia

 

Kozłowska Justyna

język polski, historia

IV B

Krajewska Elzbieta

wychowanie fizyczne

 

Krawczyk Kamila

język angielski

VIII A

ks. Krasnobajew Krzysztof

religia

 

ks. Magiera Paweł

religia

 

Kulesza Agnieszka

język niemiecki

VII A

Lenio Julita

zajęcia komputerowe, informatyka

IV F

Magdziarz Łucja

świetlica

 

Markowska-Wróbel Janina

matematyka

 V F

Martyna Edyta

nauczyciel wspomagający

 
Morska Janina matematyka  

Prażmo Andrzej

zajęcia komputerowe, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

 

Pstrak Dariusz

wychowanie fizyczne

 

Reichert Urszula

przyroda, geografia

 VI A

s. Sałamaszek Oresta

język ukraiński, religia grekokatolicka

 

Skomra Zenona

przyroda, biologia

 VI C

Sołtysiak Wiesław

wychowanie do życia w rodzinie, religia

 

Subocz-Hołubowicz Ewa

plastyka

 

Szyćko Marzanna

język polski

 

Szymowiat Wioletta

matematyka

 IV A

Świderska Agnieszka

język polski

VII D

Treszczyński Sławomir

wychowanie fizyczne

 

Wasilewska Halina

religia

 

Waszak Edward

technika, zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe, informatyka

VIII B

Wicha Ewa

historia, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie

 IV H

Witek-Pawlukojć Elżbieta

biblioteka

 

Wojtkiewicz Iwona

język polski

VIII D

Wójtowicz-Pac Katarzyna

język angielski

 VII C

Zima Agnieszka

matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka

IV C

Ziółkowska Teresa

przyroda

 VI D

Żukowski Wojciech

wychowanie fizyczne

 V D