87 428 90 60  
sp7@gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

Spotkania indywidulane z rodzicami  w roku szkolnym 2018/2019

 

L.p.

Nazwisko, imię nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

1.

Borzejewicz Elżbieta

czwartek

10.00 – 10.15

2.

Bossowska Joanna                      

czwartek

13.50 - 14.05

3.

Charzyńska Elżbieta

środa

12.55 - 13.10

4.

Chełkowska Mariola

środa

12.55 – 13.10

5.

Chochowska Mirosława

czwartek

15.35 - 15.50

6. Ciołek Monika piątek 13.35 - 13.50

7.

Danielczyk Joanna

czwartek 10.45 - 11.00

8.

Dębek Elżbieta

czwartek

10.35 - 10.50

9.

Dickti Agnieszka

czwartek

12.35 - 12.55

10.

Doliasz Wanda

wtorek

10.35 - 10.50

11.

Domeła Anita Katarzyna

piątek

10.45 - 11.00

12.

Fylak Anna

czwartek

15.30 - 15.45

13.

 Gago Bożena

poniedziałek

08.15 - 08.30

14.

Gawrycka Małgorzata

wtorek

12.40 - 12.55

15.

 Grodzki Piotr

poniedziałek

15.40 - 15.55

16.

Jabłońska Wioletta

wtorek

12.35 - 12.50

17.

Jagła - Garbowicz Sylwia

środa

11.30 - 11.45

18.

Janczewska Emilia

środa

12.40 - 12.55

19.

Józwik Jarosław

czwartek

09.50 - 10.05

20.

Kalińska Grażyna Danuta

czwartek

14.35 - 14.50

21.

Katarzyńska Grażyna

piątek

10.15 - 10.30

22.

Kordowski Paweł

piątek

11.15 - 11.30

23.

Korzeb Mariusz

czwartek 15.30 - 15.45

24.

Kowal – Łepkowska Katarzyna

środa

11.35 - 11.50

25.

Kozłowska Justyna

poniedziałek

13.50 - 14.05

26.

Krajewska Elżbieta

poniedziałek

10.20 - 10.35

27. Krawczyk Kamila piątek 11.40 - 11.55

28.

Kulesza Agnieszka

czwartek 11.50 - 12.05
29. Kierner Marzanna środa 11.50 - 12.05

30.

Lenio Julita

poniedziałek

08.55 - 09.10

31.

ks. Magiera Piotr

czwartek

12.35 - 12.50

32. Majek Małgorzata piątek 10.35 - 11.00

33.

Małek Katarzyna

wtorek

14.45 - 15.00

34.

Markowska - Wróbel Janina

poniedziałek

14.35 - 14.50

35.

Martyna Edyta

czwartek

13.40 - 13.55

36.

Patra Irena

wtorek

15.30 - 15.45

37.

Piesiewicz Joanna

poniedziałek

15.40 - 15.55

38. Pietrukaniec Grażyna środa 15.40 - 15.55

39.

Prażmo Andrzej

poniedziałek

12.40 - 12.55

40.

Pstrak Dariusz

piątek

10.40 – 10.55

41.

Pstrak Marzena

czwartek

10.00 - 10.15

42.

Rakowska Krystyna

czwartek

12.35 - 12.50

43.

Reichert Urszula

czwartek

15.45 - 16.00

44.

s. Sałamaszek Oresta

poniedziałek 19.15 - 19.30

45.

Skomra Zenona

czwartek 11.30 - 11.45
46. Skórnóg Ewelina czwartek 14.45 - 15.00
47. ks. Sobolewski Michał środa 11.30 - 11.45

48.

Sołtysiak Wiesław

poniedziałek

11.30 - 11.45

49.

Subocz - Hołubowicz Ewa

wtorek

14.00 - 14.30

50.

Szabłowska Małgorzata

wtorek

15.40 - 15.55

51.

Szyćko Marzanna

środa

10.45 - 11.00

52.

Szymowiat Wioletta

poniedziałek

12.00 - 12.15

53.

Świderska Agnieszka

środa 15.30 - 15.45

54.

Treszczyński Sławomir

środa 10.35 - 10.50

55.

Wasilewska Halina

piątek

10.20 - 10.35

56.

Waszak Zdzisław Edward

środa

14.45 - 15.00

57.

Wicha Ewa

środa

13.50 - 14.05

58. Wołejszo Beata wtorek 11.30 - 11.45

59.

Wójtowicz - Pac Katarzyna

piątek

14.35 - 14.50

60.

Wojtkiewicz Iwona

wtorek

14.50 - 15.05

61.

Zabielska Agnieszka

czwartek

10.35 – 10.50

62.

Zima Agnieszka

czwartek

11.30 - 11.45

63.

Ziółkowska Teresa

czwartek

15.30 - 15.45

64. Żukowska Marlena środa 11.30 - 11.45

65.

Żukowski Wojciech

poniedziałek

15.30 - 15.45